75 / 100
Dom Pogrzebowy LOGIS

Kwiaciarnia

W ofercie kwiaciarni znajdziesz Kwiaty Wieńce Stroiki Znicze

Kwiaty i wieńce pogrzebowe z artystyczną duszą

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy miejsce, w którym można nabyć ostatni dar natury dla zmarłego – przepiękne kwiaty i wieńce pogrzebowe. Nasza kwiaciarnia, podchodzi z sercem i empatią do wykonywanej pracy. Wszystkie kompozycje kwiatowe i wieńce pogrzebowe jakie można nabyć w naszym sklepiku są ręcznie robione ze świeżych kwiatów. Artystyczne kompozycje są przepiękną ozdobę i stanowią ostatni podarunek dla zmarłego. 

Kwiaty i wieńce pogrzebowe zamawiane telefonicznie

Aby załatwić wszelkie formalności i zapewnić wspaniałą oprawę z kwiatów i wieńców pogrzebowych nie musisz opuszczać swojego domu. Wszelkie formalności jesteśmy w stanie załatwić i doprecyzować telefonicznie. Zamówienia na kwiaty i wieńce pogrzebowe realizujemy natychmiast od przyjętego zgłoszenia, dzięki temu masz pewność, że Twoje zamówienie będzie gotowe na czas. Jesteśmy w stanie wykonać stroik lub wiązanki i wieńce według projektu i koncepcji klienta. Wystarczy skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Kwiaty i wieńce pogrzebowe, jako przepiękny dodatek do ceremonii pogrzebowej

W zależności od potrzeb i preferencji oferujemy ręcznie robione:

  • Wieńce ze sztucznych i żywych kwiatów,
  • Wiązanki na trumny i urny,
  • Wiązanki pogrzebowych,
  • Wiązanki na groby,
  • Stroiki do urn, kolumbarium i na groby,

Chcemy, aby wszelkie formalności mogły zostać załatwione w miarę możliwości szybko i sprawnie, dlatego stale powiększamy nasz asortyment. W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór zniczy oraz wkładów. Wszystko dostępne na miejscu od ręki.Ł

75 / 100