Jesteśmy do państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. 605956443

Ceremonie Pogrzebowe

Piękna ceremonia pogrzebowa dla upamiętnienie zmarłego

Nasza firma organizuje ceremonie pogrzebowe każdego rodzaju bez względu na Państwa wyznanie. Specjalizujemy się w tradycyjnych pogrzebach w kaplicy, jednak jesteśmy w stanie zorganizować
i poprowadzić również ceremonie pogrzebowe zarówno bez mszy jak i bez księdza. Pogrzeby świeckie jakie organizujemy maja piękną oprawę muzyczną a zamiast modlitwy wygłaszana jest przemowa upamiętniające zmarłego. W zależności od preferencji możemy zorganizować zarówno ceremonie pogrzebowe na cmentarzu, na świeżym powietrzu oraz organizujemy pogrzeby w kaplicy.

Zakład pogrzebowy, który pomaga załatwić wszelkie formalności z pogrzebem – Logis Białystok

Dzięki nam nie musisz zastanawiać się jak zorganizować ceremonię pogrzebową. Wystarczy, ze do nas przyjedziesz lub zadzwonisz, a nasi pracownicy zajmą się wszelkimi formalnościami. Jako firma, jesteśmy w stanie zorganizować całą ceremonię pogrzebową, wspierając Państwa w wyborze poszczególnych detali. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, abyście jak najlepiej przetrwali ten trudny czas.

Do organizacji każdej ceremonii pogrzebowej podchodzimy indywidualnie. Jest dla nas szczególnie ważne, aby w jakimś stopniu oprawa ceremonii pogrzebowej była odzwierciedleniem charakteru lub upodobań osoby zmarłej. Akcentem szczególnie przypominającym zmarłego mogą być np. jego ulubione kwiaty wyeksponowane na nagrobku lub jego ulubiona muzyka grająca w tle. To wszystko po to aby oddać mu należyty szacunek i zapisać wspomnienia o zmarłym w pamięci jego rodziny.

© 2023 Pogrzeby Logis Projekt i wykonanie: OhhSite.com