Jesteśmy do państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. 605956443

Kremacja zwłok

Kremacja zwłok jako alternatywa do tradycyjnego pochówku

Opiekujemy się również zmarłymi, którzy mają zostać poddani kremacji. Specjalnie dla nich mamy przygotowane urny w których zostaną pochowane prochy zmarłego. Jeżeli zastanawiasz się, co jest lepsze: kremacja czy tradycyjny pochówek skonsultuj się z naszymi pracownikami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące procedury kremacji, tak abyś mógł podjąć odpowiednią decyzję. Szanujemy również wszelkie decyzje dotyczące tego co zrobić z prochami po kremacji.

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego kremacja zwłok nie jest dla naszej firmy tematem tabu. Pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności i przeprowadzamy procedurę kremacji zgodnie ze wszelkimi standardami i procedurami bezpieczeństwa. Po przeprowadzeniu procesu kremacji umieszczamy prochy zmarłego w eleganckiej urnie.

Uproszczona procedura kremacji dla wygody klienta

Mając na uwadze fakt, że czas śmierci bliskiej osoby to trudny okres w życiu każdego z nas, postanowiliśmy maksymalnie uprościć procedurę kremacji zwłok. Wystarczy dostarczyć nam skrócony akt zgonu oraz pisemną prośbę o kremację od najbliższej rodziny. Współpracujemy z krematoriami w całej Polsce, dlatego też jesteśmy w stanie zorganizować kremacje w dowolnym miejscu w Polsce. Wspólnie z Państwem ustalamy dogodny termin kremacji. 

Ponadto wykonujemy usługi dodatkowe związane z procesem kremacji. Nasi pracownicy mają stosowne uprawnienia niezbędne do przygotowania ciała do kremacji. Jeżeli zachodzi taka potrzeba jesteśmy w stanie wyjąć z ciała zmarłego metalowe elementy medyczne lub rozruszniki serca, nasi pracownicy zostali w tym celu odpowiednio przeszkoleni. 

Cały proces kończy przekazanie rodzinie certyfikatu skremowania, skróconego aktu zgonu wraz z urną z prochami zmarłego.

© 2023 Pogrzeby Logis Projekt i wykonanie: OhhSite.com