Jesteśmy do państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. 605956443

Transport osób zmarłych


Profesjonalny transport zwłok – Zakład Pogrzebowy Logis

Wiemy jak bardzo istotne jest, aby odpowiednio szybko zaopiekować się ciałem zmarłego, dlatego organizujemy transport zwłok niezwłocznie po uzyskaniu stosownej informacji. Na wykonywanie wszelkich czynności związanych z transportem zwłok posiadamy stosowne zezwolenia a nasi pracownicy zostali w tym kierunku odpowiednio przeszkoleni. Przewozimy ciała w odpowiednich karawanach zarówno z domu jak i ze szpitala.

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, więc nasz karawan przewiezie zwłoki zmarłego wtedy, gdy tylko będziesz na to gotowy. Transportując zwłoki z miejsca zgonu dbamy o wszelkie zabezpieczenia i względy higieniczne. Podczas spotkania z rodziną pomagamy uzupełnić wszelkie dokumenty, które są niezbędne, aby przeprowadzić transport ciała zmarłego.

Międzynarodowy transport zwłok

Nasza firma zorganizuje transport zwłok do innego miasta lub też przetransportuje zwłoki do Białegostoku. Mamy doświadczenie w przewożeniu ciał zmarłych zarówno w kraju jak i za granicą. W przypadku transportu międzynarodowego zwłok pomagamy załatwić wszelkie formalności, tak aby sprawnie sprowadzić ciało zza granicy. Jesteśmy w stanie uzyskać wszelkie stosowne pozwolenia na międzynarodowy transport zwłok oraz na transport zwłok krajowy powyżej 60km.

Transport zwłok z miejsca zgonu

Nasze karawany są przystosowane do tego, aby bezpiecznie przewieść zmarłego z każdego miejsca w kraju i za granicą. Wystarczy skontaktować się z jednym z naszych pracowników, którzy w każdej sytuacji pomogą opanować ciężką sytuację związaną ze śmiercią drugiej osoby.

© 2023 Pogrzeby Logis Projekt i wykonanie: OhhSite.com