Jesteśmy do państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. 605956443

Cmentarz

Cmentarz w Karakulach – miejsce godnego pochówku

Dom pogrzebowy Logis znajduje się na terenie cmentarza Rzymskokatolickiego w Karakulach. Cmentarz w Karakulach jest miejscem, gdzie mieszkańcy Białegostoku i okolic mogą pochować swoich zmarłych. Znakiem rozpoznawczym cmentarza jest przepiękna fontanna, która jest symbolem życia i miłości. Umiejscowienie fontanny z życiodajną wodą właśnie na cmentarzu przypomina uczestnikom pogrzebu o ich Chrzcie Świętym i rozpoczęciu nowego etapu życia.

Śmierć w tym przypadku, szczególnie dla Katolików, również jest nowym etapem w duchowym życiu człowieka. Na Cmentarzu w Karakulach można pochować zarówno zmarłych w trumnach jak i tych, którzy zostali poddani procesowi kremacji. Zakład pogrzebowy Logis, który jest umiejscowiony na terenie cmentarza Rzymskokatolickiego w Karakulach pomaga w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem.

Cmentarz Komunalny w Karakulach jako alternatywne miejsce pochówku

Zakład pogrzebowy Logis jest umiejscowiony w ścisłym sąsiedztwie Cmentarza Komunalnego w Karakulach dlatego, możemy zorganizować godny pochówek również na tym cmentarzu. Cmentarz komunalny w Karakulach umiejscowiony jest na terenie gminy Supraśl, która liczy około 17 000 mieszkańców. Cmentarz został utworzony w 2009 roku i został przeznaczony jako komunalny cmentarz dla mieszkańców Białegostoku.

Cmentarz Komunalny w Karakulach ma powierzchnię 8 hektarów i obecnie na jego terenie znajduje się kilkaset grobów. Cmentarz ten stale się rozrasta, dzięki czemu wydzielane są nowe miejsca dla pochówku. Stały dopływ nowych miejsc do pochówku umożliwia szybkie załatwienie formalności związanych z pogrzebem. Co istotne na Cmentarzu Komunalnym w Karakulach wydzielono osobne miejsca dla osób bezdomnych i bez rodziny, tak aby zapewnić godny pochówek wszystkim mieszkańcom Białegostoku.

© 2023 Pogrzeby Logis Projekt i wykonanie: OhhSite.com